درباره چارشین

ایرانیان از دیرباز به هنر شهره اند و با ابتدایی ترین ابزار، پیچیده ترین و زیباترین آثار را خلق می کنند. وجه اشتراک هنر و صنعت در برآوردن نیازهای امروز، صنایع دستی است. از چهار گوشه ایران، هر کوی و برزنی را سربزنی، زنان و مردانی را می یابی که انگشتانشان در کار تنیدن تار و پود هنر و اندیشه است. قالی و قالیچه، گلیم و پتینه، حصیر و بوریا، شیشه و مینا، معرّق و منبّت، سنگ تراشه و جواهر، نقره کوبی و مس کاری، ترمه و ابریشم، سفال و لعابی و صدها محصول دیگر دسترنج کارآفرینانی است که کوره و دارک و کارگاه خودرا باعشق بنا کرده اند و هنر خود را به هم وطنان و مردمان سایر کشورها هدیه می کنند.

«چارشین» مجموعه ای است که افتخار دارد با کارشناسان جوان و پویا و متخصصان مجرّب و کارا، با معرفی ظرفیت های نقاط مختلف ایران به مخاطبین و معرفی صنایع دستی همه شهرها و استان های ایران، نمایشگاهی بزرگ در برابر شما بگشاید که با بازدید و انتخاب از آن در سریع ترین زمان، بتوانید محصول مورد علاقه خود را دریافت کنید.

«چارشین» با ماشین زمان تکنیکال خود سفری مجازی برای نازک اندیشان ترتیب خواهد داد تا در کوچه های تاریخ بگردند و با پیشینیان همسفره و همراه گردند.

ما شما را از گذشته تا امروز با دنیای هنر ایرانی و آفرینش های نو به نو آشنا خواهیم کرد. تنوع محصولات، توانایی بالا در انتخاب، مشاوره آنلاین و رايگان، تضمین کیفیت اجناس و بیمه محصولات ارسالی افتخار امروز ماست و در آينده با همراهی مشتریان به خدمات خویش خواهیم افزود.

ماه هم به دستان «چارشین» بوسه خواهد زد.