چارشین فقط یک فروشگاه نیست!

خدمات تخصصی چارشین

طراحی و ساخت سفارشی کالا، فروش عمده، صادرات به سراسر جهان و همکاری با سازمان ها و ارگان ها تنها بخشی از خدمات مجموعه چارشین هستند.

فروش عمده کالاها هم برای تولیدکننده و هم برای مصرف کننده مقرون به صرفه تر است. عمده فروش، حجم انبوهی از کالاها را می تواند با قیمتی کمتر از تولیدکننده خریداری کند. در صورتی که خریدار نهایی به طور مستقیم با تولیدکننده مواجه شود، هزینه بیشتری برای او تمام می شود.

موسسات و شرکت های بازرگانی به وسیله روابط گسترده و حرفه ای با نمایندگان برون مرزی و بازاریابی موثر برای محصولات تولید داخلی، می توانند به ارتقا تجارت و روابط بین المللی پرداخته، بازار پر رونق و موفق در خارج از کشور ایجاد کرده و منافع و سود بسیاری برای تولیدکنندگان کسب کنند.

تولید صنایع دستی بسیار برای حفظ و ماندگاری فرهنگ یک جامعه ضرورت دارد. تولید این محصولات برای افراد جامعه هم بسیار منفعت داشته و برای آن ها یک منبع درآمد محسوب می شود زیرا وقتی توریست ها به شهر آن ها بیایند از این محصولات خریداری کرده و باعث می شود تولید کنندگان آن ها هم برای خود درآمدی را کسب کنند.

تامین کالای یک فروشگاه از آنچه که فکر می کنید پیچیده تر و سخت تر است. شما باید یک شرکت و تولید کننده یا وارد کننده معتبر پیدا کنید تا از مرغوبیت کالا مطمئن باشید. در این مسیر ممکن است با کلاهبرداران و سود جویان نیز برخورد کنید و سرمایه خود را از دست بدهید اما نگران نباشید چارشین تامین کالا برای فروشگاه شما را آسان کرده است.

برای اینکه بتوانیم مواد اولیه مرغوب بخریم حتما باید در تشخیص این موارد تبحر داشته باشیم خیلی از مواد نا مرغوب به اسم مواد درجه یک فروخته می شود. اگر شما ویژگی های مواد اولیه مرغوب را نمی دانید حتما از یک کارشناس کمک بگیرید. کارشناس به شما کمک خواهد کرد تا مواد اولیه درجه یک خریداری کنید و هنگام خرید جنس بی کیفیت را در قالب جنس با کیفیت به شما نفروشند.

اولین قدم برای خلق صنایع دستی، ایده و الهام است که مواد اولیه را به جایگاه همکاری برای تولید یک اثر خلاقانه فرا می خواند. ایده ها، آنطور که شما می خواهید در ذهنتان پرورش می یابند و رشد می کنند. تصویر ذهنی تان، نیازمند مواد اولیه و دستانی حرفه ای است که سلیقه تان را به زیبا ترین و شگفت انگیز ترین روش ممکن، خلق کند.

سبد خرید
خانه
فهرست
حساب کاربری من