صنایع دستی هر منطقه ای یکی از جذاب ترین سوغاتی هایی است که هر مسافری را به خود جذب می کند. تلفیقی از زیبایی و هنر و عشق که باعث به وجود آمدن یک محصول منحصر به فرد می شود. در سر تا سر ایران عزیزمان هنرمندانی وجود دارند که این میراث گران قدر فرهنگی را نسل به نسل ادامه داده اند و کوشیده اند این هنر های باستانی را زنده نگه دارند. هنرمندانی که ما را به میهمانی طرح ها و رنگ ها می برند. صنایع دستی به علت بار فرهنگی که دارند و همچنین منحصر به فرد بودن آن ها دارای ارزش بالایی هستند.

همواره برای ساخت صنایع دستی نیاز به ابزار های ساده و در عین حال خاص هستیم. همچنین نیازمند مواد اولیه درجه یکی هستیم تا با آن کار را شروع کنیم.

هیچ هنرمندی دوست ندارد ساعت ها زمان صرف ساختن چیزی کند که کیفیت آن قابل قبول نباشد. هنرمندان همیشه دغدغه این را دارند که بتوانند مواد درجه را تهیه کنند تا ماحصل تلاش آنان زیبا و مانا باشد و سالیان متوالی مورد استفاده قرار بگیرد.

مواد درجه یک نقش بسیار مهمی در تعیین کیفیت کار هنرمند دارد. مواد اولیه مرغوب بستری را فراهم می کند تا هنرمند با خیال راحت هنر و مهارت خود را روی آن پیاده کند.

مواد مرغوب خیال خریدار را هم آسوده می کند که محصولی که خریده خیلی زود خراب نمی شود و از بین نمی رود و می تواند تا سالیان زیادی میزبان زیبایی و هنر باشد.

تا اینجای کار دانستیم که مواد اولیه مرغوب جزء مهم ترین بخش های تولید یک محصول دست ساز است اما چطوری باید مواد اولیه را تهیه کنیم؟ از کجا مواد را بخریم که کیفیت عالی داشته باشند؟ چطوری هم هزینه ها را کنترل کنیم و هم کیفیت را بالا نگه داریم؟

برای اینکه بتوانیم مواد اولیه مرغوب بخریم حتما باید در تشخیص این موارد تبحر داشته باشیم خیلی از مواد نا مرغوب به اسم مواد درجه یک فروخته می شود. اگر شما ویژگی های مواد اولیه مرغوب را نمی دانید حتما از یک کارشناس کمک بگیرید. کارشناس به شما کمک خواهد کرد تا مواد اولیه درجه یک خریداری کنید و هنگام خرید جنس بی کیفیت را در قالب جنس با کیفیت به شما نفروشند. اگر دسترسی به همچین فردی نداشتیم چه کاری باید انجام دهیم؟

پیشنهاد ما این است که در صورت نداشتن چنین فردی در هنگام خرید به سراغ فروشگاه های قابل اعتماد و برند بروید فروشندگان خوشنام و دارای اعتباری را انتخاب کنید تا به شما جنس درجه یک تحویل دهند.

با توجه به اینکه خیلی از این مواد اولیه گران هستند لازم است مواد اولیه خود را طوری تهیه کنید که قیمت تمام شده کالای شما به صرفه باشد. اینگونه می توانید فروش خوبی را نیز داشته باشید و مشتری های خود را حفظ کنید. برای مدیریت هزینه ها حتما سعی کنید واسطه ها را حذف کنید تا قیمت تمام شده بسیار گران نشود.

خلاصه آنچه تا کنون گفته شد این است که برای ساختن صنایع دستی با کیفیت نیاز به موارد اولیه درجه یک داریم و برای خریدن مواد اولیه مرغوب نیاز به دانش و مهارت در شناخت مواد داریم که یا باید خودمان این دانش و مهارت را داشته باشیم یا از یک فرد کارشناس کمک بگیریم و در صورت نبودن این دو شرط باید سراغ گزینه سوم برویم، یعنی خرید از فروشگاه های معتبر.

فروشگاه چارشین با داشتن کارشناسان صنایع دستی به کمک شما آمده است. این کارشناسان دانش و مهارت لازم برای شناخت مواد اولیه را دارا هستند و تضمین می کنند که مواد اولیه مورد استفاده شما از مرغوب ترین مواد است‌.

فروشگاه چارشین تمام واسطه ها را حذف کرده و مواد اولیه را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت به دست شما خواهد رساند.

تمامی خدمات چارشین در راستای قدر دانی از هنر و تسهیل مشکلات هنرمندان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست همکاری با شماره 02191690963 تماس حاصل فرمایید.